• ne bejme

Çfarë bëjmë ne?

Qingdao Sino-Mech Hardware Co Ltd ka qenë tregtare në tregun ndërkombëtar për më shumë se 20 vjet me reputacion të shkëlqyer në industrinë dhe marrëdhënie të gjatë në këmbë me shumë konsumatorë dhe furnizuesit të gjithë botën. Produktet tona kryesore janë sigurinë nga zjarri dhe të pajisjeve të mbrojtjes nga zjarri dhe pajisjeve detare, të prodhuara dhe të mbledhur nga fabrikat tona në Shanghai dhe Qingdao.

Join gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat !