• ние правиме

Што да правиме?

Кингдао Сино-Машинско Хардвер копродукции Ltd е тргување во меѓународниот пазар за повеќе од 20 години, со одлична репутација во индустријата и долгогодишна врска со многу клиенти и добавувачи од целиот свет. Нашите главни производи се за заштита од пожари и опрема за заштита од пожари и морски опрема, изработени и составени од нашите фабрики во Шангај и Кингдао.

Зачлени нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !